عکاسی مدلینگ

عکاسی مدلینگ برای فروشنده ها و تولیدی ها!

عکاسی مدلینگ

عکاسی مدلینگ

با وجود این همه تنوع محصول که امروزه توی بازار می بینیم و نیاز فوری به فروش آنلاین این محصولات، باید هر چه سریع تر به دنبال عکاسی باشین که بتونه عکاسی مدلینگ انجام بده و فروش ما را چند برابر کنه!

به همین خاطر، اگر بدونین که هنگام عکاسی مدلینگ، چه پوزی به مدلتون بدید تا عکس بهتری داشته باشین، کارتون حسابی راحت تر و ساده تر میشه!

اینجوری روند کارتون هم سریع تر میشه و می تونین فوری سراغ عکس بعدی و محصول بعدی برید!

توی این مقاله تصمیم داریم به چند دستورالعمل کوچولو اشاره کنیم که باعث میشه مدل شما، ژستی رو بگیره که محصول شما رو بهتر نشون بده! با ما همراه باشید که قراره کلی چیزای جدید یاد بگیرید!

پس اگر فروشنده هستین یا این که تولیدی دارین و می خواین که کار فروش خودتون رو شروع کنید، همین الان دست به کار بشین و دستورالعمل های موجود توی این متن رو به کار بگیرین!

 همیشه یه نمونه عکس تو دستتون باشه!

اگر می خواین که مدلتون یه ژست خاص بگیره، بهتره که عکسش رو دم دستتون داشته باشید تا بتونین به مدل نشون بدین!

این جوری یه منبع فوق العاده خواهید داشت و حتی اگر مدلتون رو عوض کنین باز هم نمونه کار رو دارین تا به مدل بعدی نشون بدین و کارتون رو پیش ببرید!

عکاسی مدلینگ
عکاسی مدلینگ

نگاه مدل رو به یه سمتی جلب کنین!

اگر می خواید که مدلتون به یه جهت خاصی نگاه کنه، هزار و یک حقه میشه زد و راه های زیادی به کار برد. به عنوان مثال می تونین از دستتون استفاده کنید یا این که ازش بخواین که توجهش رو به یه چیز خاص توی استودیو عکاسی برگردونه!

این تکنیک شاید خیلی ساده به نظر بیاد و در وهله ی اول به نظر تاثیر گذار نباشه اما اگر همینجوری از مدلتون بخواید که چپ و راست رو نگاه کنه، ممکنه اون حالت نگاهی که دنبالش هستین رو به دست نیارین و در نهایت نگاه خیره ی مدل، خالی و تهی باشه! اما اگر واقعا چیزی برای نگاه کردن بهش بدین، فرم نگاهش تغییر می کنه! همین الان این نکته رو امتحان کنین تا نتیجه ش رو ببینید

ژست عکاسی مدلینگ

برای عکاسی از کیف یا جواهرات، محل قرارگیری بازوها خیلی مهمه!

وقتی که می خواید آکسسوری و جواهرات رو در ترکیب با یک کیف مثلا، نشون بدین، مهم ترین نکته اینه که حالت دست ها چطوری باشن! یادتون باشه که تمام نمای دست ها رو توی قاب عکستون داشته باشین و این که حواستون باشه که توی عکس چجوری میفتن!

تازه دست ها می تونن به شما کمک کنن که عکس هایی از پشت و بغل، یا حتی زاویه ی 4/3 داشته باشین!

عکاسی از کیف

 دست ها و پاها، روی حرکت بدن تاکید میکنن!

پوز یک مدل برای عکاسی مدلینگ ممکنه پویا یا ایستا باشه! مدل می تونه یا در حال حرکت باشه یا این که ثابت سر جای خودش باشه.

این مسئله بیشتر از طریق حرکت دست ها و پاها نشون داده میشه. قرار دادن دست و پا در جلو حسی از راه رفتن به سمت دوربین رو تداعی می کنه. برای این که پوز ثابت بیشتری داشته باشید، می تونین پاها رو به عرض شونه باز کنین و دست ها را دو طرف بدن بزارید.

پوز را با محصول هماهنگ کنین!

پوز و ژستی که مدلتون می گیره قراره بهترین حالت محصول شما رو نشون بده! اگر قراره از یک تاپ که طرحای زیادی داره عکاسی کنید، مطمئن بشین که دست های مدلتون، جلوی طراحی های زیبای تاپ رو نمیگیره! باید بدونید که این دسته از عکس ها باید تمام جزئیات مربوط به محصول رو نشون بده.

مثال دیگه ای که می تونیم بزنیم مربوط می شه به عکاسی از کفش! وقتی که می خواید از کفش عکاسی کنید باید زاویه ی هر کدوم از پاها، متفاوت باشه. اینجوری هم ژست بهتری خواهید داشت و هم این که مدل کفش بهتر نمایش داده میشه!

تازه می تونین برای نمایش بهتر کفش ها، پاهاتون رو روی هم بندازین و روی پاشنه ی پا وایسین!

خب اینم از این!

اگر شما هم چیزی به ذهنتون میرسه که بقیه استفاده کنن، همین زیر نظر بدین!

دوستتون داریم

تا بعد!

منبع مقاله

 

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x