آتلیه عکاسی مدلینگ

آتلیه عکاسی مدلینگ |پکیج ویژه فوتومونتاژ+مدلینگ

آتلیه عکاسی مدلینگ

آتلیه عکاسی مدلینگ
مدل ها امروزه همه جا هستن! از فضای مجازی گرفته تا زندگی های عادی ما! کافیه یه محصول کوچولو خریداری کنی و بعد چهره ی یک مدل رو روی بسته بندیش ببینی! همین مسئله س که باعث میشه عکاسی مدلینگ یکی از شاخه های خیلی مهم عکاسی به حساب بیاد!
اما تا حالا با خودتون فکر کردین که آتلیه عکاسی مدلینگ چطور جاییه؟ خب باید بگیم که اصلا جای عجیب و غریبی نیست. به عنوان یکی از قدیمی ترین استودیوهای عکاسی تهران، همیشه با این سوال رو به رو بودیم که چکار کنیم تا یه عکس مدلینگ خوب داشته باشیم؟! این سوال نه فقط از طرف خود افراد، بلکه از سوی صاحبان صنعت و بازاری ها م مطرح بوده!

آتلیه عکاسی مدلینگ
خب اجازه بدین که چندتا نکته ی مهم رو بهتون بگیم:
یه آتلیه عکاسی خوب برای عکاسی مدلینگ باید چشم تیز بینی داشته باشه و مدل های مختلفی رو عکاسی کرده باشه! در حقیقت عکاسی مدلینگ بر عکس اون چیزی که خیلی ها فکرش رو می کنن، اونقدرا هم صنعتی و تبلیغاتی نیست. ما توی استودیوی کیدو به چشم یک هنر به عکاسی مدلینگ نگاه می کنیم. به همین خاطره که هیچ وقت از امتحان کردن چیزهای نو و تازه در عکاسی مدلینگ نمی ترسیم.
اجازه بدین از چندتا خدمات مهمی که برای عکاسی مدلینگ ارائه میشه، اسم ببریم!

خدمات عکاسی مدلینگ

خب مهم ترین کاری که ما برای عکاسی مدلینگ انجام میدیم، توجه به جزئیاته! خیلی ها این نکته رو در نظر نمی گیرن اما ما تلاش داریم که به رنگ، نور، میزانسن و خیلی چیزای دیگه توجه داشته باشیم تا در نهایت بهترین نتیجه رو به دست بیاریم.
به عنوان مثال برای عکاسی مدلینگ، تلاش داریم که سبک فاین آرت رو با فوتومونتاژ ترکیب کنیم تا یه معجون عجیب و غریب بسازیم. راستش رو بخواین خیلی وقت ها جواب داده و یکی از بهترین نمونه های کاری ما، مربوط میشه به حیطه ی عکاسی مدلینگ!
ما تلاش داریم از چیزهای جدید برای عکاسی مدلینگ استفاده کنیم. به عنوان مثال اگر به این نتیجه برسیم که بهتره مدل ما صورتش رو از دوربین برگردونه حتما این کارو انجام میدیم!

خدمات عکاسی مدلینگ
عکاسی مدلینگ ما به فضای بسته ی استودیو منحصر نمیشه! هرجایی که تازه باشه و بتونه فضای بهتری برای عکاسی ما فراهم کنه، از نظر ما ارزش امتحان کردن رو داره!از عکاسی در فضای شهری و شلوغ گرفته تا عکاسی در طبیعت و ….!
نکته ی دیگه ای که ما بهش توجه داریم ترکیب رنگی عکس هاست. در حال حاضر متاسفانه تب عکاسی سیاه و سفید حسابی بالا گرفته و همه فکر می کنن که یه عکس مدلینگ خوب فقط محدود میشه به همین نوع از عکاسی! اما واقعیت اینه که این ترفندی برای سرپوش گذاشتن بر عدم شناخت ترکیب رنگ هاست. به عنوان مثال خیلی وقت ها عکاس نمی تونه بهترین ترکیب رنگی رو برای عکس به وجود بیاره و دقیقا به همین خاطر عکاسی سیاه و سفید رو امتحان می کنه.
اما باید بگیم که با ترکیب رنگ ها میشه به عکس هایی دست پیدا کرد که واقعا فوق العاده هستن.

قیمت عکاسی مدلینگ
قیمت عکاسی مدلینگ

قیمت عکاسی مدلینگ

اما برسیم به بحث شیرین ماجرا! خب قیمت عکاسی مدلینگ اونقدرایی که فکرش رو می کنید ارزون نیست. البته این مسئله به کیفیت کار عکاس بستگی داره. اما یه عکس خوب هزینه برداره .
ما توی استودیو کیدو تلاش می کنیم که قیمت ها رو منصفانه و به صرفه نگه داریم. اگر دوست دارین که راجع به این مسئله اطلاعات بیشتری به دست بیارین، توصیه می کنیم که حتما سری به صفحه ی تماس با ما بزنید.

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x