آتلیه عکاسی اسپرت

آتلیه عکاسی اسپرت در تهران| استودیو عکاسی کیدو

آتلیه عکاسی اسپرت

آتلیه عکاسی اسپرت

تا حالا شده که با این پرسش بزرگ رو به رو شین که قراره بعد از مرگمون، با چه تصویری از ما یاد بشه؟ نوه ها، نتیجه ها و نبیره هامون قراره چه تصوری از ما داشته باشن؟ به عنوان مثال خود من هروقت که به پدرزبرگم فکر می کنم، تصویر مرد سیاه چرده ای در ذهنم نقش می بنده که با یه اخم کوچیک به دوربین عکاسی نگاه کرده و از داخل قاب تصویرش که داخل نشمین خونه گذاشته شده، زندگی تمام ما رو نظاره می کنه!
شما برای عکس های خودتون چه تصمیمی گرفتین؟ قطعاً یه موقعی بچه هاتون از شما می خوان که عکس هایی رو به بهشون نشون بدین که تصویر خوبی از شما داشته باشن!
خب یه سری عکس ها هستن که رسمی به حساب میان و مدلشون جوریه که خب برای نشون دادن به غریبه ها مناسب تره اما مدل عکاسی اسپرت اصولاً یه جور دیگه س!
برای عکاسی اسپرت لازمه که بیشتر خودتون باشین و لباس های راحت تری بپوسین! لازمه که ژست های راحت تری بگیرین و از حالت رسمی خبری نیست!

آتلیه عکاسی اسپرت
آتلیه عکاسی اسپرت

اما مشکل این جاست که به قدری آتلیه های عکاسی اسپرت مدل های تکراری به مشتریان خودشون ارائه می کنن که بعید نیست که چند سال آینده تمام عکس های اسپرت یه جور و تکراری میشن!
اجازه بدین قبل از هر چیزی چند تا ایده ی کوچیک برای عکاسی اسپرت به شما بدیم تا عکس های شما مشابه هم نشن!

ایده برای لباس عکس اسپرت

قبل از هر چیزی باید بدونید که لباسی که برای روز عکاسی می پوشید اهمیت خیلی زیادی در عکستون خواهد داشت. باید بدونید که رنگ لباستون باید به دقت انتخاب شده باشه!
فرض کنید که عکس اسپرت شما یه عکس عاشقانه و زوجی هست! در این صورت حتما تلاش کنید که رنگ هایی رو انتخاب کنید که هارمونی خوبی با هم داشته باشن. توصیه می کنیم سری به دایره ی رنگ ها بزنید و ببینید که چه رنگ هایی وقتی در کنار هم قرار بگیرن، بیشترین تاثیر رو خواهند داشت. به عنوان مثال رنگ نارنجی وقتی کنار آبی میاد بهترین تاثیر رو می زاره!
شلوارها و لباس های رسمی رو هم فراموش کنید. اصولاً هرچقدر که راحت تر و آزادتر لباس بپوشید عکس بهتری خواهید داشت.
پوشیدن کت شلوارهای رسمی، لباس های بلند مجلسی و پر نگین، موهای ژل زده و مرتب و خلاصه هرچی که ظاهر شما رو معذب نشون بده رو فراموش کنید.
حتی گاهی بد نیست که اجازه بدین کمی نقص و ایراد هم توی ظاهرتون باشه، یه گوشه از لباستون چروک بیفته یا موهاتون به هم ریخته تر باشه. به قول معروف هرچی که باعث میشه عکس خودمونی تر و یهویی تر باشه، توی عکاسی اسپرت می تونه به کار بیاد.
لباس های ست هم ایده ی بدی نیستن. می تونین به راحتی اونا رو از هر فروشگاهی خریداری کنید!
اما اصولاً اگر از ما سوال کنید، لباس های جین و رنگ های خنثی و غیر جیغ می تونن بهترین انتخاب برای عکاسی اسپرت باشن. پس حتما اونا رو مد نظرتون داشته باشین

آتلیه عکاسی مدلینگ

خب حالا که اینقدر در مورد عکاسی اسپرت صحبت کردیم وقتش رسیده که در مورد عکاسی مدلینگ که به قول معروف پدربزرگ عکاسی اسپرت حساب میشه، صحبت کنیم. عکاسی مدلینگ هم انواع و اقسامی داره! بعضی از عکاس ها صرف نگاهشون به عکاسی مدلینگ هنری هست اما بعضی از صاحبان کسب و کارها هم از این مدل عکاسی برای تبلیغ کالاهای خودشون استفاده می کنن.
خب در نتیجه اگر دنبال یه آتلیه عکاسی مدلینگ هستین که بهترین کار رو براتون انجام میده، همیشه می تونین روی بر و بچه های کیدو حساب کنین! ماها منبع خیلی خوبی از معرفی عکاسای حرفه ای مدلینگ هستیم که می تونن بهترین خدمات ممکن رو به شما ارائه کنن! در هر صورت یادتون نره که آتلیه عکاسی مدلینگ خوب چیزی نیست که مثل قارچ رشد کرده باشه و بتونین به راحتی اون ها رو پیدا کنین.

آتلیه عکاسی مدلینگ
خیلی از این دوستان حتی آتلیه عکاسی هم ندارن و به صورت فریلنسر کار می کنن و پیدا کردنشون کار سخت و مشکلیه! اما نگران نباشین و ما می تونیم که این دوستان حرفه ای رو به شما معرفی کنیم.

5 1 vote
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x