آتلیه کودک در قلهک

آتلیه کودک در قلهک با سلیقه و تکنیک جدید!

آتلیه کودک در قلهک

آتلیه کودک در قلهک

خب اگر مسیرتان به سمت خواندن این مقاله کج شده است، احتمالاً به دنبال آتلیه ای در شمال شهر تهران و به خصوص در محله ی قلهک می گردید که به طور اختصاصی کار عکاسی کودک را انجام دهد. البته که احتمالا با مراکز و استودیوهای زیادی مواجه شده اید اما سوال این جاست که واقعا هر آتلیه ای جوابگوی نیاز شما هست؟
در مورد پاسخ این پرسش قطعا تردیدهای زیادی وجود دارد. اگر می خواهید متوجه شوید که منظورمان از این حرف چیست کافیست نمونه کارهای این آتلیه های عکاسی را نگاه کنید. خلاقانه ترین و بهترین عکس هایی از کودکان گرفته اند، احتمالا کنار ماکت یک دندان بزرگ و بی ریخت یا در کنار تعدادی گل و گیاه بوده است! عکسی که به سادگی خودتان نیز می توانید در منزل بگیرید.

آتلیه کودک در قلهک
آتلیه کودک در قلهک

در ضمن اگر می خواهید اصول عکاسی از نوزاد در منزل را یاد بگیرید، توصیه می کنیم حتما این مقاله را مطالعه کنید.

به هرحال باید بگوییم که پیدا کردن آتلیه خوب کودک در تهران، گرچه کار سختی نیست اما نیاز به جستجوی فراوان دارد. وقتی صحبت از قلهک می شود، قطعا همه مان می دانیم که قرار نیست خدمات عکاسی ارزان قیمتی نصیبمان شود. قلهک به عنوان یکی از مناطق شمال تهران، طبعاً قیمت بالاتری دارد.
به این صورت تقریبا انتخاب های ما محدودتر هم می شود چرا که همه ی ما امکانات و توانایی مالی پرداخت هزینه های عجیب و غریب عکاسی کودک را نداریم.
اما واقعیت این جاست که در میان تمام این آتلیه های عکاسی، می خواهیم به شما آتلیه ای را معرفی کنیم که تقریباً شما را از هر نظری سوپرایز خواهد کرد.با ما همراه باشید

عکاسی از نوزاد در منزل
عکاسی از نوزاد در منزل

آتلیه تخصصی کیدو

کیدو یکی از بهترین جاهایی است که می توانید برای عکاسی کودک در قلهک به آن جا مراجعه کنید. تقریبا بدون تردید هریک از کودکانی که در این آتلیه عکاسی کرده اند، تجربه ی فوق العاده جذابی پشت سر گذاشته اند.
اما چرا این حرف را می زنیم؟ خب عکاسان کیدو هم از لحاظ تکنیک و هم سلیقه سبک متفاوتی را دنبال می کنند.
تا حالا چیزی از فوتومونتاژ شنیده اید؟ اگر نشنیده اید هم حتما عکس هایی را دیده اید که با هم ترکیب شده اند و عکس جدیدی را شکل داده اند. خب این دقیقا همان تکنیکی است که در آتلیه ی کیدو استفاده می شود.
تکنیک کار به این صورت است که به جای استفاده از دکورهای بزرگ و تقریبا از مد افتاده، از یک پرده ی سفید یا سبز استفاده می شود. سوژه یا کودک جلوی پرده قرار می گیرد و ژست مورد نظر را خواهد گرفت. سپس بک گراند سوژه تغییر می کند.
یکی از بهترین مدل ها و نمونه های این سبک عکاسی مربوط به قرار دادن سوژه های کودک در بک گراند فیلم ها و کارتون های محبوب است. به نمونه ی زیر نگاه کنید تا متوجه شوید از چه صحبت می کنیم.


دومین وجه تمایز آتلیه کیدو نسبت به دیگر آتلیه های عکاسی قلهک و حتی کل تهران، در سلیقه ای است که به کار می برند. ما تلاش می کنیم بهترین نورپردازی، میزانسن و ژست عکاسی را برای کودک شما انتخاب کنیم. واقعیت این جاست که به جای استفاده از ژست های تکراری و تصنعی، تلاش می کنیم تا کودک را سرگرم کنیم و به نحوی که کاملاً طبیعی باشد عکس مورد نظرمان را بگیریم.

تمام پرسنل و عکاسان آتلیه ی کیدو دانش آموختگان عکاسی و سینما از بهترین دانشگاه های تهران هستند و کاملاً نسبت به کاری که انجام می دهند حرفه ای می باشند. شما عزیزان می توانید جهت کسب اطلاعات بیشتر در این باره به صفحه ی تماس با ما مراجعه کنید.

5 1 vote
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x