قیمت آتلیه بارداری |عکاسی بارداری در منزل

قیمت آتلیه بارداری

قیمت آتلیه بارداری

چند وقت پیش خانم جوانی با ما تماس گرفت و از ما درباره ی قیمت آتلیه بارداری سوال کرد. قبل از این که جوابش را بدهیم با لحنی که نشان از نا امیدی اش می داد گفت: می دونم که واستون امکان پذیر نیست اما میشه قیمتش رو زیر پنج میلیون نگه دارین؟ می خوام که هزینه هام بیشتر از این نشه!

با تعجب در پاسخ به سوال او گفتیم که این قیمت را از کجایش درآورده است. او گفت که تقریبا با هر آتلیه ای که در تهران تماس گرفته قیمت های بسیار پرتی داده اند. او در انتظار اولین نوزادش بود و می خواست که این دوران را برای همیشه ثبت کند اما با قیمت هایی که برای عکاسی بارداری به او داده بودند، کم کم در حال نا امیدی بود و فکر می کرد بعید است آتلیه ای پیدا کند که قیمت زیر پنج میلیون تومان برای عکاس بارداری به او پیشنهاد کنند!

در ابتدا خیال او را راحتی کردیم که قرار نیست با  قیمت های عجیب و غریبی در استودیو کیدو مواجه شود. ما تلاش می کنیم که با وجود کیفیت بالای کار، قیمت ها را در حدی نگه داریم که همه از داشتن یک عکس خوب بارداری بهره مند شوند. اما واقعیت این جاست که بیشتر آتلیه های تهران نه تنها قیمت چندان ارزانی ندارند بلکه کیفیت عکس های آن ها تعریف چندانی ندارد. اجازه بدهید در ابتدا اندکی راجع به امکاناتی که می توانید در مورد عکاسی بارداری داشته باشید صحبت کنیم. با ما همراه باشید.

قیمت آتلیه بارداری
قیمت آتلیه بارداری

عکاسی بارداری در منزل

یکی از آپشن های اصلی شما برای عکاسی بارداری، عکاسی در منزل است. خیلی از خانم های باردار ترجیح می دهند که از اتاق نوزاد، و در محیط زندگی خودشان از آن ها عکاسی شود. به همین خاطر است که عکاسی بارداری در منزل طرفداران خیلی زیادی دارد. به عنوان مثال در خانه، مادر می تواند از لباس های نوزاد، تخت خواب و ….برای گرفتن عکس های بهتر استفاده کند. خوشبختانه آتلیه ی کیدو، تجربه ی خیلی زیادی در مورد عکاسی بارداری در منزل دارد و قیمت هایی که ارائه می کند نیز بسیار منصفانه و مناسب است.

اگر می خواهید که اطلاعات بیشتری درباره ی عکاسی در منزل به دست آورید، توصیه می کنیم حتما سری به این صفحه بزنید.

آتلیه بارداری با قیمت مناسب

اما واقعا قیمت مناسب برای عکاسی بارداری چقدر است؟ خب اول از همه باید بدانید که هزینه ی عکاسی به چه صورت حساب می شود:

قیمت جداگانه ای برای چاپ عکس در نظر گرفته می شود. این قیمت بسته به سایز عکس و مدل چاپ می تواند متنوع و مختلف باشد. به عنوان مثال چاپ عکس در سایز 13*18  روی تخته شاسی می تواند از 18 هزار تومان شروع شود. نوع عکاسی نیز متفاوت خواهد بود. به عنوان مثال عکاسی کودک ممکن است از عکاسی اسپرت یا…قیمت متفاوتی داشته باشد.

آتلیه بارداری با قیمت مناسب
آتلیه بارداری با قیمت مناسب

علاوه بر چاپ عکس، خود آتلیه ها هم عموماً یک نوع هزینه ی ورودی دارند که باید پرداخت شود. به عنوان مثال قیمت یک ساعت عکاسی در منزل برای آتلیه های مختلف از 300 هزار تومان شروع شده و گاهی تا دو میلیون هم می رسد.

در نهایت این که هزینه عکاس و ادیتور عکس با هزینه ی چاپ آن ترکیب شده و پکیج خاصی به شما ارائه خواهد شد. به این ترتیب می توانید بهترین پکیج عکاسی بارداری را متناسب با بودجه ی خودتان انتخاب کنید.

عکس آتلیه بارداری بدون لباس

این مدل عکاسی هم امروزه طرفداران خیلی زیادی دارد. دیدن شکم برهنه مادری که در انتظار تولد اولین فرزند خود است می تواند بسیار جذاب باشد و مادران ایرانی هم این روزها به شدت به آن علاقه مند شده اند. تنوع این مدل عکس ها بسیار زیاد است و می توانید از میان صدها انتخاب، یک مدل خاص را داشته باشید.

عکس آتلیه بارداری بدون لباس
عکس آتلیه بارداری بدون لباس

در نهایت این که عکاسان کیدو همیشه آماده پاسخ گویی به تمام سوالات شما هستند. کافیست از طریق صفحه ی تماس با ما، به همکاران ما دسترسی داشته باشید.

دوستتون داریم

تا بعد…

 

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x