قیمت ساخت تیزر تبلیغاتی اینستاگرام

ساخت فیلم کم بودجه | تجربه تیزرسازی

ساخت فیلم کوتاه

یکی از اصلی ترین سوالاتی که در مورد ساخت فیلم وجود دارد این است که چگونه می توان هزینه ها و بودجه ی آن را کاهش داد.

واقعیت این جاست که بخشی از این پروسه مربوط به ساختار ذهنی افراد است. حتما شما هم دیده اید که برخی از افراد نمی توانند به قول معروف کم خرج باشند و مدام مشغول صرف هزینه برای چیزهای غیر ضروری هستند.

اما اگر می خواهید که ساخت فیلم کوتاه کم هزینه و بدون بودجه را امتحان کنید باید این طرز فکر را کنار بگذارید.

در ادامه می خواهیم به برخی از فاکتورهایی که در ساخت فیلم کوتاه به کمکتان بیاید اشاره کنیم.

تجربه ساخت تیزر

یکی از اصلی ترین چیزهایی که می تواند به شما در ساخت فیلم کمک کند، تجربه ساخت تیزر است. تیزرسازی به شما کمک می کند که مدیریت بودجه را یاد بگیرید.

معمولا زمانی که شخصی به شما سفارش ساخت یک تیزر را می دهد، انتظار دارد که شما با کمترین بودجه ی ممکن آن را بسازید.

تجربه همکاری کیدو با ده ها سازمان، شرکت، فروشگاه تولیدی و …نشان داده است که بیشتر آن ها برای پرداخت هزینه های هنگفت برای ساخت تیزر، همواره دچار شک و تردید هستند.

واقعیت این جاست که فقط شرکت های تبلیغاتی بزرگی مثل ایران نوین هستند که می توانند میلیاردها تومان پول جهت ساخت تیزر بگیرند اما اجاز بدهید صریح باشیم:

بیشتر افراد و شرکت ها حاضر نیستند که چنین رقم هایی را برای ساخت تیزر بپردازند. بنابراین تمام کاری که می توانید انجام دهید مدیریت مالی پروژه تیزر سازی است. تجربه تیزر سازی می تواند در ساخت فیلم کم بودجه به شدت مفید و موثر باشد.

 استفاده از عوامل حرفه ای

یکی از مهم ترین نکاتی که همواره به آن تاکید می شود این است که اگر می توانید تا جای ممکن از هزینه های تولید فیلم کاهش دهید.

حتی رقم آن را به نزدیک صفر برسانید اما اگر برای همکاری با عوامل کاربلد و درست نیازمند خرج کردن هستید، هزینه کنید! این تنها چیزی است که به هزینه اش می صرفد!

مهم نیست که چه دوربینی را انتخاب می کنید یا این که از کدام برند لنز استفاده می کنید( البته به طور کلی منکر این قضیه نمی شویم که در برخی از فیلم ها نیازمند تجهیزات حرفه ای هستیم و بدون آن ها ممکن نیست که فیلم مورد نظر ساخته شود) اما همواره یادتان باشد که افراد حرفه ای به سر کار بیاورید.

افرادی که هنرمند و با سلیقه هستند و می توانند در بهتر شدن پروژه کمک کننده باشند.

دوره آنلاین آموزش ساخت فیلم کوتاه کم بودجه

ده ها نکته در مورد فیلمسازی بدون بودجه و کم بودجه وجود دارد که می توانید یاد بگیرید. یکی از بهترین مرجع های این یادگیری، دوره ای در وب سایت ویکی چرا است که توسط یکی از فیلمسازان مستقل تهیه و تدوین شده است و صدها نکته و راهکار برای ساخت فیلم کوتاه کم بودجه پیشنهاد می دهد.

شما می توانید از طریق ورود به دوره آموزش فیلمسازی کم بودجه به دوره آموزشی مربوطه مراجعه کنید. 

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x