ساخت کلیپ و تیزر متناسب با بودجه شما!

ساخت کلیپ و تیزر

امروزه همه می دانند که برای رونق گرفتن یک کسب و کار، نیاز ضروری به تبلیغات وجود دارد و از میان تمام گونه های تبلیغاتی، تبلیغاتی ویدیویی امروزه اهمیت چشم گیر و فراوانی پیدا کرده اند. قدرت یک تصویر ده ها برابر بیشتر از یک کلمه است.

به همین خاطر است که تقریبا هر کسب و کاری امروزه، دست کم یک کلیپ تبلیغاتی یا تیزر معرفی برای خود دارد.

اما چگونه یک کلیپ تبلیغاتی می سازند؟

برای ساخت یک کلیپ یا تیزر تیزر تبلیغاتی راه های زیادی پیش روی شماست که در ادامه به چند تا از آن ها شااره می کنیم.

اپلیکیشن ساخت تیزر تبلیغاتی

در حال حاضر با جستجوی کوتاهی در اینترنت می توانید ده ها نرم افزار موبایلی و کامپیوتری پیدا کنید که با یک رابط کاربری ساده، به شما امکان ساخت یک کلیپ تبلیغاتی را می دهند. ساده ترین روش این است که چند عکس را کنار هم بچینید و به شکل یک اسلاید شو با یک آهنگ پس زمینه به نمایش دربیاورید و به این ترتیب یک کلیپ تبلیغاتی بسازید. اما اثر گذاری چنین کلیپی چقدر است؟ چقدر می تواند به آن چه که می خواهید نزدیک شود؟

تقریبا می شود با قطعیت اعلام کرد که این کلیپ ها را کمتر کسی می بیند و روی کمتر شخصی اثر می گذارند.

ایده برای ساخت کلیپ تبلیغاتی

یکی از اصلی ترین چیزهایی که می تواند کلیپ یا تیزر شما را شاخص کند این است که به آن فکر کرده باشید. کنار هم چیدن چند عکس از عهده ی همه برمی آید. همه می توانند این کار را با نرم افزارهای ساده موبایلی هم انجام دهند اما فکر کردن به یک ایده ی منحصر به فرد برای ساخت کلیپ تبلیغاتی تنها از عهده ی کسانی برمی آید که اول از همه مشتری های خود را می شناسند. بازار هدف را به درستی شناسایی کرده اند و می دانند که چگونه اثرگذار باشند.

خلاقیت در ایده پردازی برای ساخت کلیپ تبلیغاتی، بسیار ضروری و مهم است. بنابراین حتی اگر می خواهید به سراغ ساخت یک کلیپ تبلیغاتی هم بروید، قبل از هر چیز مطمئن شوید که ایده ی خوبی دارید.

آموزش ساخت کلیپ تبلیغاتی

برای این که بتوانید یک کلیپ تبلیغاتی خود بسازید، باید قبل از هر چیزی آموزش ساخت فیلم و کلیپ دیده داشته باشید. این بینش به شما کمک می کند تا سازنده  ی بهتری باشید.

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x