بهترین آتلیه عکس کودک در تهران

بهترین آتلیه عکس کودک در تهران

بهترین آتلیه عکس کودک در تهران

بهترین آتلیه عکس کودک در تهران

اگر شما هم بارها و بارها آتلیه های مختلف تهران را زیر و رو کرده اید اما در نهایت به ان چیزی که دلتان می خواسته دست پیدا نکرده اید، ما خبر خیلی خوشی داریم:

آتلیه عکاسی کیدو، یکی از عجیب ترین و خلاق ترین آتلیه های عکس کودک در تهران است که سلیقه ی متفاوتی با دیگر آتلیه های تهران دارد. در این آتلیه تلاش است تا با تکنیک های جدید، بهترین عکس های ممکن را از فرزند شما بگیریم. اگر می خواهید اطلاعات بیشتری در مورد این آتلیه عکاسی به دست آورید، توصیه می کنیم حتما سری به صفحه ی تماس با ما بزنید.

بهترین آتلیه عکس کودک در تهران
بهترین آتلیه عکس کودک در تهران

در ادامه می خواهیم در مورد این آتلیه بیشتر با شما صحبت کنیم و بگوییم که چرا ادعا داریم که این استودیو در کار خود بی نظیر است. با ما همراه باشید

عکس اتلیه ای دختر بچه ها

خب حتما می دانید که هر آتلیه ای برای عکاسی دختران و پسران کوچک دکورها و ژست های متفاوتی را ارائه می کند. قطعا در آتلیه ی کیدو هم همین اتفاق برقرار است اما ما مرحله را یک قدم به جلو هم برده ایم. برای دختر خانم های کوچک، فضاهایی را طراحی کرده ایم که بتوانند خود را یک پرنسس، یا یک جنگجوی زن نشان دهند. از خودتان می پرسید چگونه؟ خب در حقیقت یکی از پکیج های ویژه ی آتلیه عکاسی کیدو، ارائه ی آلبوم های فوتومونتاژ است. در این آتلیه عکس کودک شما با لباس های مخصوص( ویژه دختران) در بک گراندهای سفید یا سبز گرفته می شود و سپس با تکنیک های خاص مونتاژ در پس زمینه های دلخواه گذاشته می شود. تمام عکس هایی که در این پکیج ویژه گرفته می شوند، حسی از جادو و خارق العاده بودن را القا می کنند و در نوع خود بی نظیر هستند.

تقریبا تمام دختر بچه های کوچک، دلشان می خواهد که با لباس السا و آنا انیمیشن فروزن عکسی داشته باشند. اما در استودیو کیدو به جای گذاشتن دکورهای مصنوعی و لباس های بدون شکل، ترجیح دادیم که کودک را در فضای واقعی این انیمیشن بگذاریم و طبیعی ترین حالت ممکن را برای مونتاژ آن در نظر بگیریم. در نتیجه می توانید اطمینان حاصل کنید که نمونه ی این گونه عکس ها را تقریبا در هیچ آتلیه دیگری در تهران نمی توانید پیدا کنید.

عکس اتلیه ای دختر بچه ها
عکس اتلیه ای دختر بچه ها

عکس اتلیه ای پسر بچه ها

هرچقدر که دختران عاشق کاراکترهای السا و آنا هستند، پسران هم عاشق ابرقهرمان های مارول و دی سی، مثل سوپرمن، اسپایدرمن و …هستند. خب ما هم همین را به آن ها ارائه می کنیم. بیشتر پکیج عکاسی فوتومونتاژ ما این دسته عکس ها را در اختیار دارد. البته لازم به ذکر است که ما تلاش می کنیم تا جای ممکن حسی از واقعی بودن را در عکس جاری کنیم. متاسفانه خیلی از آتلیه های کودک در تهران تصور می کنند که پوشاندن لباس اسپایدرمن به کودک و گذاشتن او در یک دکور بی ربط، می تواند عکس خوبی را بسازد.

البته که ما این گونه فکر نمی کنیم.

عکاسان استودیو کیدو، فارق التحصیل رشته ی سینما و عکاسی هستند و به خوبی می توانند یک فریم از فیلم را با حضور کودک شما بازسازی کنند. چه چیزی از این بهتر و خارق العاده تر؟!!!

عکس اتلیه ای پسر بچه ها
عکس اتلیه ای پسر بچه ها

قیمت عکس آتلیه کودک

قیمت عکس آتلیه کودک هم بستگی به سایز چاپ و البته مبلغ ورودی برای هر یک از پکیج های عکاسی را دارد. اما شما عزیزان می توانید همواره با همکاران ما در استودیو کیدو تماس گرفته و سوالات خود را مطرح کنید.

یادتان نرود که برای عکاسی پکیج ویژه ی فوتومونتاژ ما، باید با پرسنل کیدو جلسه ی مشاوره ای داشته باشید. عکاسان ما به خوبی شما را راهنمایی می کنند که چه لباسی بپوشید که برای عکاسی فوتومونتاژ مناسب تر باشد. هم چنین راجع به نحوه ی آرایش و مدل موها نیز با شما صحبت خواهند کرد که در نهایت بهترین عکس ممکن حاصل شود.

در آخر باید بگوییم که پکیج ویژه، فقط مخصوص کودکان نیست. بلکه پکیج فوتومونتاژ بزرگسالان و هم چنین عکاسی بارداری نیز داریم که دیدن آن ها را حتما به شما توصیه می کنیم.

موفق و پیروز باشید

5 1 vote
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x